O nás


Jsme 6thD, česká firma z Plzně. Naší hlavní náplní je výroba profesionálních RGB laserů pro show a realizace plnobarevné RGB lasershow. Největší devizou je znalost technologií a léty získané zkušenosti s technikou pro lasershow.

Úplné začátky z oblasti elektroniky, laserů, světelné a zvukové techniky se datují k roku 1984. Firmu 6thD se svojí specializací na lasery pro show založil Jaroslav Veselý roku 2007 jako reakci na stále se zvyšující počet poptávek po výše zmíněné činnosti a technice.

Vysoké nároky na funkčnost a kvalitu, nás přiměly k návrhu a výrobě vlastních lasershow projektorů 6thD. Naším cílem není navrhovat a vyrábět lasery za co nejnižší ceny, ale především kvalita, kterou většina společností v honbě za vyššími zisky, stále více přehlíží.

V současnosti vyrábíme čistě diodové RGB laserové projektory pro show a reklamu. Základem laserových projektorů 6thD jsou japonské laserové diody, kvalitní optika, velmi rychlé drivery a skenovací jednotky.

Dlouholeté zkušenosti nám umožňily produkci kvalitních výrobků. Kladné ohlasy a především návrat našich spokojených zákazníků jsou toho jasným důkazem. Jen je smutné, že je náš um stále více ceněn v zahraničí než v naší zemi.  A to naší původní myšlenkou bylo navrhnout a postavit kvalitní a cenově dostupné lasery především pro české zákazníky. 


RGB laser show 6thD